Нововодолажчани відзначають День селища та 77-му річницю визволення під час Другої світової війни.

Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв та заступник голови РДА Анастасія Мащенко взяли участь в урочистостях

Заходи з цієї нагоди розпочались з урочистого мітингу на площі Перемоги, за участі керівництва району і селища, депутатів, представників установ, організацій, підприємств, громадськості. Зі словами шани та вдячності ветеранам, до присутніх звернувся голова ради ветеранів Нововодолажчини Василь Ступак. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих у роки війни та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.
Альбом: Сьогодні нововодолажчани відзначають День селища та 77-му річницю визволення Нової Водолаги під час Другої світової війни.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2599 | Переглядів: 250Дата публікації: 11:55 14.09.2020