З 345-річчям заснування селища Нова Водолага та 77-ю річницею визволення від фашистських загарбників.

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні Нововодолажчани!

Цьогоріч відзначається 345-річниця з дня заснування нашого селища і я щиро вітаю вас із цією знаменною датою. Наше рідне селище завжди славилось щирими та працьовитими людьми. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ, зберігається його героїчна історія та закладається майбутнє. Адже успіхи селища - це, перш за все, успіхи його жителів: працелюбних, добрих і чесних людей.
Від щирого серця бажаю всім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Від усієї душі зичу всім жителям Божого благословення, здоров’я, щастя та благополуччя! З Днем селища Вас!
З повагою,
Голова Нововодолазької районної державної адміністрації Андрій Андрєєв
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2598 | Переглядів: 189Дата публікації: 07:45 14.09.2020