Виїзний прийом голови РДА в Липкуватівці

Виїзний прийом голови РДА в Липкуватівці

Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв здійснив виїзний прийом громадян Бірківської селищної ради.

Питання, з якими звернулись місцеві жителі стосувались облаштування майданчика для проведення святкових заходів (біля будівлі Липкуватівського ліцею), реконструкції очисних споруд, очищення річки, потреби в ветеринарному лікареві з облаштуванням місця для оперативних дій, земельні питання. Всі звернення були зафіксовані, взяті на особистий контроль голови РДА та вирішуватимуться з залученням відповідних фахівців.
Наприкінці прийому Андрій Валентинович оглянув ліцей, дошкільний навчальний заклад та поспілкувався з педагогічним колективом.
Разом з селищним головою Олегом Харченком та депутатом районної ради Василем Головешком обговорили роботу закладів соціальної сфери, благоустрій села та інші важливі питання життєдіяльності громади.
На завершення візиту голова РДА побував в амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де було порушено питання в потребі лікаря-стоматолога, та відвідав дитячий будинок сімейного типу.
Альбом: Виїзний прийом голови РДА в Липкуватівці
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2590 | Переглядів: 344Дата публікації: 16:47 10.09.2020