Громадяни можуть самостійно обирати постачальника газу

Громадяни можуть самостійно обирати постачальника газу

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій у найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема - постачальника природного газу для побутових потреб.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2586 | Переглядів: 447Дата публікації: 14:19 08.09.2020