Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ветерани та учасники бойових дій можуть отримати правову допомогу з будь-яких питань безкоштовно
Ветерани та учасники бойових дій можуть отримати правову допомогу з будь-яких питань безкоштовно

Поділитися новиною:

Ветерани та учасники бойових дій можуть отримати правову допомогу з будь-яких питань безкоштовно

Про це нагадують у Міністерстві юстиції України.

«Ветерани та учасники бойових дій мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД). Тобто, можуть скористатися послугами юристів або адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги (БПД). Зокрема, для захисту та представництва інтересів у судах, складення документів процесуального характеру», – зазначила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць.

За її словами, з 2017 року набули чинності зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які значно розширили права ветеранів війни та учасників бойових дій щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Якщо раніше учасники бойових дій могли звертатися за правовою допомогою виключно щодо вирішення питань їхнього соціального захисту, то тепер – з будь-яких питань.

У міністерстві зазначають, що для отримання безоплатної вторинної правової допомоги ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», мають надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків такої особи, посвідчення встановленого зразка.

Надати документи можна, не лише особисто звернувшись до одного з місцевих центрів з надання БВПД, а й через електронні засоби зв’язку (адреси та електрону пошту центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД).

Отримати безоплатну первинну правову допомогу (юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань) можна:

– за безкоштовним телефоном системи БПД 0-800-213-103;

– у месенджері фейсбук-сторінки системи БПД

– скориставшись мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store тут

Прочитати правові консультації можна:

– у правничій вікіпедії WikiLegalAid

– скориставшись мобільним застосунком «Твоє право».  

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2583 | Переглядів: 634Дата публікації: 08:34 08.09.2020