Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Харків має велику ймовірність потрапити до «червоної» зони карантину. Голова ХОДА
Харків має велику ймовірність потрапити до «червоної» зони карантину. Голова ХОДА

Поділитися новиною:

Харків має велику ймовірність потрапити до «червоної» зони карантину. Голова ХОДА

За останню добу в області діагноз COVID-19 підтвердили 369 людям. Це черговий антирекорд.

Коментуючи ситуацію, керівник області відзначив, що на минулому тижні та за останню добу в області було проведено найбільшу кількість тестів на COVID-19. Більшість тих, хто захворів, - жителі обласного центру.

«Учора було проведено понад 2100 тестів, при цьому констатовано близько 370 підтверджених випадків. На жаль, ми маємо цю тенденцію і вимушені визнавати, що хвороба шириться. Ви запитаєте, у якій зоні за тиждень буде знаходитися Харків? Якщо далі це буде продовжуватися, то я впевнено вам повідомляю, що він буде в «червоній» зоні», - заявив Олексій Кучер.

Керівник області наголосив: щоб не допустити негативного сценарію, необхідно посилити профілактичні заходи. У першу чергу йдеться про активізацію роботи місцевого самоврядування в цьому напрямку: забезпечення дотримання карантинних норм у міському транспорті та вчасного виявлення контактних осіб.

«Я наполягав, наполягаю і буду наполягати на тому, що найбільша кількість захворілих і контактів - саме в міському транспорті. Якщо ми потрапимо до червоної зони, змушені будемо зупинити весь транспорт, - сказав Олексій Кучер. - У мене запитання: ми хочемо цього? Ні, не хочемо. Чому тоді так, на мій погляд, слабо реагують органи місцевого самоврядування? Усі повинні розуміти, що це спільна відповідальність, я повинен бачити зворотний зв'язок і реакцію на те, що відбувається».

При цьому голова ХОДА зазначив, що органи поліції активно перевіряють перевізників.

«Поліція відпрацьовує на сто відсотків: такої кількості протоколів, реакції, профілактичних заходів, як у Харківській області, немає в жодному регіоні країни», - відзначив Олексій Кучер.

Крім поліції, свої перевірки проводить і управління Укртрансбезпеки в Харківській області. Проте новий очільник відомства відзначає: цю роботу потрібно посилювати. Так, за даними в.о. начальника управління Укртрансбезпеки в Харківській області Олександра Гринюка, за два тижні було складено 87 матеріалів за порушення карантину на транспорті.

«Перше - це порушення водіями маскового режиму. На другому місці - порушення норм карантину при перевезенні пасажирів - беруть більше людей, ніж є місць для сидіння. І третє - водії не забезпечують санітарне оброблення транспортного засобу між рейсами», - навів приклади порушень Олександр Гринюк.

Олексій Кучер також нагадав, що з понеділка червоний рівень епідеміологічної небезпеки встановлено у Великобурлуцькому районі.

«До понеділка місцева влада зобов’язана провести відповідну комісію і вжити заходів, які б забезпечили виконання встановленого рівня карантину», - сказав Олексій Кучер.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2578 | Переглядів: 794Дата публікації: 17:15 04.09.2020