Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Харківщина за термінами здачі доріг й інших об’єктів випереджає більшість областей. Президент
Харківщина за термінами здачі доріг й інших об’єктів випереджає більшість областей. Президент

Поділитися новиною:

Харківщина за термінами здачі доріг й інших об’єктів випереджає більшість областей. Президент

Про це Глава держави повідомив під час робочої поїздки в область.

У нашому регіоні Володимир Зеленський оглянув з гелікоптера перебіг реконструкції доріг державного та місцевого значення, що здійснюється в рамках Національної програми «Велике будівництво».

«У нас був великий обліт, ми дивились з головою Харківської обласної адміністрації на велику дорогу, яку презентував керівник «Укравтодору» Олексій Кубраков, і потім дивились місцеві дороги, - сказав Володимир Зеленський. - Важливо маленькі містечка з’єднувати зі «столицею» не тільки області, а з усіма містами нашої країни. У принципі, роботи йдуть за планом, скажу відверто: Харківська область згідно з термінами здачі всіх доріг й інших об’єктів випереджає більшість областей».

За словами Президента України, Харківщина в питанні ремонту та будівництва доріг може бути взірцем для інших областей.

«Харківська область дійсно займає провідні позиції. До 1 вересня ми завершили всі дороги місцевого значення, які були заплановані. Щодо державних доріг, то наша область завдяки команді керівника «Укравтодору» теж знаходиться попереду: із запланованих 282 км вже виконано 203 км - це перший результат у країні. За побудованими дорогами ми - на 3-му місці», - повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.

Олексій Кубраков зазначив, що згідно з планом у цьому році розпочалося розширення дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський до рівня першої категорії на відрізку від кордону з Полтавською областю до міста Валки. Паралельно проєктується ділянка від Валок до Харкова - план передбачає розширення дороги до 4 смуг руху - по 2 у кожен бік.

«282 км у Харківській області - це більше, ніж будувалося в будь-які роки, навіть при підготовці до Євро-2012. Майже 80 км цієї дороги далі - за містом Харковом - уже зроблено по території області у верхніх шарах», - надав інформацію глава «Укравтодору».

Також Олексій Кубраков розповів про ремонтні роботи на інших дорогах державного значення, зокрема, на трасі Н-26 Чугуїв - Мілове та Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград. За його словами, всі планові роботи в цьому році на цих об’єктах будуть проведені вчасно та в повному обсязі.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2568 | Переглядів: 620Дата публікації: 15:50 02.09.2020