Нагадуємо правила поведінки дітей на дорогах

Нагадуємо правила поведінки дітей на дорогах

Пам'ятайте про найважливіше - життя та здоров'я ваших дітей.

Звертаємося до батьків з проханням нагадати своїм дітям правила безпечної поведінки на дорозі.

Присвятіть окрему прогулянку правилам переходу через дорогу: перевірте, чи правильно ваша дитина їх розуміє, чи вміє використовувати ці знання в реальних дорожніх ситуаціях. Для цього потренуйтесь разом переходити по пішохідному переходу через проїзну частину з однобічним і двобічним рухом, через регульоване і нерегульоване перехрестя.

Пройдіть разом з дитиною по звичному для нього маршруту до школи і в зворотному напрямку. Поговоріть про те, чому дуже важливо ходити однією й тією ж дорогою. Зверніть увагу дитини на всі небезпеки й приховані «пастки», які можуть підстерігати його на шляху. Продумайте маршрут так, щоб він став більш безпечним.
Щоб уникнути біди, потрібно виконувати нескладні правила:
– виходячи з дому, потрібно впевнитися чи немає поблизу небезпеки, особливо, якщо огляд проїжджої частини закривають дерева, транспортні засоби, тощо;
– при русі тротуаром, триматися правої сторони та уважно дивитися за виїздом з двору;
– готуючись перейти дорогу, уповільнити рух, зупинитися (не на краю тротуару), оглянути проїжджу частину з обох сторін;
– при переході проїжджої частини потрібно пам’ятати: переходити дорогу лише по пішохідних переходах та тільки на зелений сигнал світлофора;
– не розмовляти під час переходу дороги;
– не бігти (навіть якщо на другій стороні чекають друзі або Ви);
– при посадці у транспортний засіб, підходити до дверей тільки після повної його зупинки;
– не сідати у транспортний засіб в останній момент перед його відправкою.
Пам’ятайте! Ваша поведінка є зразком для вашої дитини! Дотримуйтесь правил дорожнього руху – тим самим показуйте дітям лише правильний приклад!

З повагою, голова Нововодолазької районної державної адміністрації
Інспектор ювенальної превенції Нововодолазького ВП Первомайського ВП ГУНП в Харківській області капітан поліції Альбина Федоренко
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2565 | Переглядів: 321Дата публікації: 14:53 02.09.2020