НАГАДУВАННЯ: Шановні роботодавці!

НАГАДУВАННЯ: Шановні роботодавці!

Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що законодавством передбачено обов’язок роботодавця своєчасно повідомляти службу зайнятості про попит на робочу силу (вакансії) відповідно до звіту за формою 3-ПН.

Вакансія – це вільна посада (робоче місце), на яку може бути працевлаштована особа.

Звіт, за наявності вакансії подається не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.

Якщо у Вас виникла потреба у кадрах, звертайтеся до Нововодолазької районної філії Харківського обласного центру зайнятості з метою оперативного пошуку нових співробітників, у тому числі з можливістю проходження стажування працівника на робочому місці.

Надання Вами відомостей про вакансії до служби зайнятості дає змогу спільними зусиллями вирішувати проблеми добору кадрів та працевлаштування безробітних.

Разом з цим нагадуємо, з 1 вересня 2020 року відновлюються інспекційна робота з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Заздалегідь подбайте про дотримання законодавства.

Наша адреса та контакти: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 16А,  тел. (05740) 4-22-40, 4-20-71

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2561 | Переглядів: 222Дата публікації: 16:20 01.09.2020