Розшукали зниклого напередодні хлопчика. Жодних протиправних дій у відношенні дитини скоєно не було.

Голова РДА прокоментував ситуацію з місця події

26 серпня до чергової частини Нововодолазького відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини - 12-річного жителя села Станичне. Хлопчик пішов до магазину і не повернувся. Зі слів матері, він ні з ким не сварився. Раніше подібних випадків не було. Родичі оглянули місцевість, але дитину не знайшли і звернулись по допомогу до поліції.
Зниклий хлопчик проживав у Дитячому будинку сімейного типу (ДБСТ) та перебував на обліку в Службі у справах дітей Нововодолазької районної державної адміністрації. Разом із чотирма братами та сестрами він був влаштований до даної сім’ї в листопаді 2018 року. Рідна мати дітей померла.За весь час існування ДБСТ жодних заяв та скарг на дану сім’ю не надходило. У служби нарікань також не було.
Пошуки хлопця тривали майже добу. До них долучились працівники Управління карного розшуку обласного главку поліції, ювенальної превенції, весь особовий склад Нововодолазького відділення поліції, кінологи, представники влади району, волонтери, мисливці і місцеві мешканці, які у складі пошукових груп прочісували місцевість. Також на пошуки зниклого були підняті три літаки цивільної авіації.
Хлопчика виявили в лісосмузі поблизу села. Він був оглянутий медиками. З дитиною проведено бесіду. Родині було рекомендовано звернутись до психолога.
Нововодолазька районна державна адміністрація в особі голови Андрія Андрєєва щиро дякує всім, хто брав участь у пошуках зниклого та звертається з проханням пильнувати своїх дітей.
«Словами не передати напруги, в якій нас тримала невідомість протягом останньої доби. Прочісуючи село та його околиці, єдине, про що ми мріяли – аби нічого не сталося. Всю ніч ми не припиняли пошуків. Дякуючи Богу, дитина жива. Низький уклін за допомогу всім, хто був задіяний у пошуках! Будь ласка, бережіть своїх дітей!», - зазначив голова РДА, коментуючи ситуацію.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2547 | Переглядів: 206Дата публікації: 15:04 27.08.2020