Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Завод «Світло шахтаря» почав випуск нових високоресурсних очисних комбайнів
Завод «Світло шахтаря» почав випуск нових високоресурсних очисних комбайнів

Поділитися новиною:

Завод «Світло шахтаря» почав випуск нових високоресурсних очисних комбайнів

На підприємстві провели виставку гірничошахтного обладнання «CorumExpo 2020», присвячену Дню шахтаря.

На виставці «CorumExpo 2020» представлено 15 одиниць обладнання: від нових комбайнів до відремонтованих дробарок. Серед експонатів - новий комбайн CLS550P. Це сучасна техніка нового типу, подібної до якої наразі в Україні немає. Комбайн призначений для відпрацювання тонких вугільних пластів потужністю від 0,85 м до 1,5 м. Сучасна система управління дозволяє виробляти автоматичне завантаження комбайна, контролює робочі функції і мінімізує простої. Програма візуалізації дозволяє контролювати роботу комбайна в режимі реального часу, розраховувати добову норму видобутку, проводити детальний аналіз записаних даних.

«Ми на сьогодні пропрацювали нашу стратегію, і впевнений, що з більшою періодичністю будемо дивувати новими проєктами», - зазначив генеральний директор підприємства Олександр Ковальчук.

Сьогодні 70% продукції заводу виробляється для внутрішнього ринку, - перш за все, для шахт «ДТЕК».

«Великий експорт ми робимо в Російську Федерацію, працюємо з Естонією, Білоруссю, у кінці минулого року і першому півріччі цього великий обсяг відвантажили у Польщу», - розповів Олександр Ковальчук.

 
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2541 | Переглядів: 371Дата публікації: 09:56 27.08.2020