У трьох корпусах Нововодолазької ЦРЛ повністю замінили вікна та двері

У трьох корпусах Нововодолазької ЦРЛ повністю замінили вікна та двері

З результатами ремонтних робіт ознайомився заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Зокрема, у закладі завершено капітальні ремонти із заміною вікон та дверей на металопластикові у лікувальних корпусах поліклінічного, терапевтичного та пологового відділень лікарні. Роботи виконані за кошти обласного бюджету.

«Після останнього візиту голови ХОДА Юлії Світличної до Нововодолазької центральної районної лікарні в медичному закладі проведено багато роботи з реконструкції та ремонту. Замінені вікна та двері, у деяких відділеннях вже завершені внутрішні ремонтні роботи», - зазначив Анатолій Бабічев.

За кошти районного бюджету вікна й двері були замінені в поліклінічному відділенні, харчоблоку та пральні ЦРЛ.

Добігають кінця роботи з капітального ремонту педіатричного відділення, яке розраховане на 20-25 пацієнтів.

Також з обласного бюджету були виділені кошти на капітальний ремонт хірургічного корпусу лікарні. Роботи почнуться найближчим часом.

Альбом: У трьох корпусах Нововодолазької ЦРЛ повністю замінили вікна та двері
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/254 | Переглядів: 63Дата публікації: 09:40 28.08.2018