Соцслужба Старовірівської ОТГ отримала засоби індивідуального захисту

Соцслужба Старовірівської ОТГ отримала засоби індивідуального захисту

Допомога надійшла в рамках благодійного проекту "Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19»

В рамках благодійного проекту "Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19», заступник голови районної державної адміністрації Анастасія Мащенко та голова районної ради Світлана Ротач передали засоби індивідуального захисту (антисептики, бахіли, захисні маски та рукавички)  для  здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг у громаді.

Щира вдячність Харківському обласному центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді та представництву ЮНІСЕФ в Україні за таку необхідну допомогу.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2537 | Переглядів: 184Дата публікації: 08:19 26.08.2020