Захід приурочено до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася. Виховувати громадську свідомість, патріотичні почуття потрібно змалку. Одним з основних засобів згуртування української політичної нації є виховання національних почуттів і патріотизму за допомогою відповідних заходів, святкування визначних дат, участі в різноманітних громадських акціях патріотичного змісту.

Заохочується національно-патріотичне виховання молоді в такий спосіб і на Нововодолажчині.

З нагоди Дня Державного Прапора України  та Дня Незалежності України Нововодолазькою районною державною адміністрацією та районною радою було оголошено дистанційний конкурс сувеніру декоративно - прикладного мистецтва «З днем народження, країно!».

Підсумки конкурсу було підбито 24 серпня. Церемонія нагородження відбулась під час урочистостей з нагоди національних свят  на площі Ювілейній.

Підсумки конкурсу за номінаціями:

Номінація «Вироби з текстилю»:

1місце – Олеся Цвіркун

2 місце – Анна Мерчанська

Номінація «Поробки з природних матеріалів»:

1місце - Вікторія Ромась

2 місце  - Марина Животкова

3 місце  - Юлія Рибалка

Номінація «Об’ємно-рельєфна композиція»:

1місце – Марина Яруліна

2 місце – Валентина Гейко

3 місце – Валентина Агаркова

Номінація «Бісерне рукоділля»:

1місце – Аліна Миргород

2 місце – Поліна Степаненко

Гран-Прі конкурсу отримала Алевтина Нечай

Переможці отримали Грамоти та призи; всі інші учасники – Подяки за участь та пам’ятні подарунки.

Вітаємо та чекаємо на участь у наступних конкурсах!

Альбом: Підсумки конкурсу сувеніру декоративно - прикладного мистецтва «З днем народження, країно!»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2535 | Переглядів: 255Дата публікації: 13:57 25.08.2020