Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Прапор України – це символ мужності, честі та сили. Олексій Кучер
Прапор України – це символ мужності, честі та сили. Олексій Кучер

Поділитися новиною:

Прапор України – це символ мужності, честі та сили. Олексій Кучер

У Харкові відзначили День Державного Прапора України.

Традиційна церемонія підняття прапору відбулася на проспекті Незалежності 23 серпня.

Присутніх привітав зі святом голова ХОДА Олексій Кучер.

«Шановні друзі, я радий вас вітати з цим прекрасним святом – святом одного з головних символів нашої держави. Символи нашої країни об’єднують усіх українців – від півночі до півдня, від заходу до сходу. Наш прапор – це символ мужності, символ честі та символ сили», - сказав очільник області.

У заході взяли участь представники органів влади, громадських організацій, активісти, жителі міста. Проте у зв’язку з карантинними заходами кількість присутніх на святі була меншою, ніж зазвичай. Сама церемонія проходила у скороченому форматі: без вже традиційних для Харківщини масових акцій.

Олексій Кучер нагадав, що з 24 серпня Харків відноситиметься до «помаранчевої» зони карантину. Державні свята в області можна буде відзначати – але з дотриманням обмежень щодо кількості учасників заходів.

«Святкування ми не скасовували. Ми знаходимось у «помаранчевій» зоні, але вона дозволяє в певному масштабі проводити святкування. Ми проводили комісію з надзвичайних ситуацій, визначили, що посилюються карантинні заходи, є певні умови щодо скупчень людей, зокрема, в громадських закладах. Я хочу принагідно звернутися до наших громадян з проханням носити маски, дотримувалися дистанції, особливо - у транспорті. Ми маємо зробити все, щоб не потрапити до «червоної» зони», - наголосив Олексій Кучер.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2529 | Переглядів: 494Дата публікації: 19:52 23.08.2020