До відома благодійних та громадських організацій району!

До відома благодійних та громадських організацій району!

Оголошено конкурс партнерських соціально-економічних проектів для протидії та зменшення впливу пандемії СOVID-19 на території України

В рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги  «Посилене партнерство для сталого розвитку – пілотний етап», що реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) за підтримки Уряду Королівства Швеція через Шведське агентство з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA), оголошено конкурс партнерських соціально-економічних проектів для протидії та зменшення впливу пандемії СOVID-19 на території України.

До участі в конкурсі запрошуються неурядові та благодійні організації у партнерстві з бізнесом та/або  владою, заявки яких направлені на пожвавлення та активізацію економічних ініціатив, що сприятимуть протидії та полегшенню наслідків пандемії корона вірусу в Україні.

Детальна інформація про умови участі у конкурсі доступна за посиланням : https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/empowered-partnership-for-sustainable-development-program/partner-projects-contest.html

Кінцевий термін подання заявок: 11 вересня 2020 року.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2521 | Переглядів: 413Дата публікації: 16:27 20.08.2020