Соцслужби отримали засоби індивідуального захисту

Соцслужби отримали засоби індивідуального захисту

Допомога надійшла в рамках благодійного проекту "Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19»

В рамках благодійного проекту "Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19», фахівцям Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалістам служби у справах дітей  були передані засоби індивідуального захисту ( антисептики, бахіли, захисні маски та рукавички)  для  здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг у громаді.

Щира вдячність Харківському обласному центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді та представництву ЮНІСЕФ в Україні за таку необхідну допомогу.

Альбом: Соцслужби отримали засоби індивідуального захисту
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2490 | Переглядів: 534Дата публікації: 16:27 05.08.2020