Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ремонти всіх запланованих на цей рік ділянок 24 доріг місцевого значення завершені
Ремонти всіх запланованих на цей рік ділянок 24 доріг місцевого значення завершені

Поділитися новиною:

Ремонти всіх запланованих на цей рік ділянок 24 доріг місцевого значення завершені

Дорожники області вклалися в заявлені строки – всі роботи виконані до 1 серпня. Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.

«Поточний ремонт на всіх 24-х об‘єктах місцевих доріг завершено в повному обсязі до 1 серпня. Зекономлену за результатами проведення тендерних процедур в системі PROZORRO суму коштів спрямовано на збільшення обсягів ремонту місцевих доріг та комунальних вулиць», - відзначив голова ХОДА.

Зекономлені кошти використають як для проведення додаткових робіт на тих об’єктах, які вже ремонтували цьогоріч, так і для ремонту ділянок ще низки шляхів області, а саме – під’їздів до населених пунктів Караван, Лужок та Лозовеньки. Переважна частина нових ділянок ремонтів збігаються з маршрутами руху до навчальних закладів, які реконструюють у рамках програми Президента «Велике будівництво». Роботи на цих об’єктах планують завершити до 30 серпня.

«На 4-х додаткових об’єктах уже виконані роботи з улаштування верхніх шарів дорожнього покриття та тривають роботи з укріплення узбіч та заходів підвищення безпеки руху. Крім того, на під’їзді до смт Березівки роботи з улаштування верхніх шарів дорожнього покриття, які не були передбачені до виконання у 2020 році, уже знаходяться в стадії завершення», - повідомив Олексій Кучер.

Нагадаємо, цього року в області ремонтується найбільша протяжність доріг місцевого та державного значення. Зокрема, за 7 повних місяців 2020 року відремонтовано в 1,5 раза більше доріг, аніж за весь минулий рік повністю (76 км - за 7 місяців 2020 проти 52 км - у 2019-му).

«Паралельно боремося за додаткове фінансування для ремонту ще більшої кількості шляхів (а на Харківщині протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення є однією з найбільших в Україні і складає 7333,4 км, з яких 1275,9 км – це обласні автодороги і 6058,1 км – районні), - підкреслив керівник області. - На досягнутому не зупиняємося. Попереду ще багато роботи».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2487 | Переглядів: 563Дата публікації: 11:52 04.08.2020