Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня  - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Поділитися новиною:

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Нововодолазька філія РЦЗ інформує!

Торгівля людьми -  це вербування, перевезення, передача або прийом людей із використанням погрози чи сили , викрадення, обману , примусу, зловживання владою, сплати грошей, для отримання грошей або пільг з метою отримання однією особою контролю над  іншою особою для подальшої експлуатації. Якщо на початку 2000-х років переважала  торгівля людьми з метою сексуальної експлуатації, то зараз лідирує  трудова експлуатація, також змінилося співвідношення  за статтю жертв торгівлі людьми – якщо раніше майже 85 % потерпілих були жінки, то зараз половину , а то і більшість становлять чоловіки.

Протягом  І півріччя 2020 року у Нововодолазькій РФ проведено 2 семінари «Ризики нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми» за участю 35 осіб та 13 онлайн-вебінарів за участю 69 осіб. До семінарів залучаються соціальні партнери, зокрема Нововодолазьке бюро безоплатної правової допомоги, яке надає кваліфіковані консультації для осіб, які потрапили у складні життєві обставини  або тих , хто має питання юридичного характеру, щодо основних засад правової захищеності  під час працевлаштування. 

В умовах карантину у районній філії  проводяться онлайн-вебінари  для безробітних, надаються індивідуальні консультації під час яких вкотре піднімаються питання легального працевлаштування та ризиків неоформлених трудових відносин.

 

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2483 | Переглядів: 657Дата публікації: 21:55 03.08.2020