Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
З 1 серпня діятимуть нові правила адаптивного карантину
З 1 серпня діятимуть нові правила адаптивного карантину

Поділитися новиною:

З 1 серпня діятимуть нові правила адаптивного карантину

Усі регіони буде поділено на зелену, жовту, помаранчеву і червону зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

З 1 серпня набуває чинності Постанова Кабінету міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до документа, адаптивний карантин в Україні продовжений до 31 серпня 2020 року.

Зелена зона передбачає:

- перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
- проведення масових заходів: не більш ніж 1 людини на 5 квадратних метрів;
- кінотеатри із заповненістю на 50%;
- перевезення пасажирів тільки в межах місць для сидіння.

У жовтій зоні (+ обмеження зеленої) забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

У помаранчевій зоні (+ обмеження жовтої) забороняється:

- діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
- діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
- планові госпіталізації в лікарнях;
- спортзали, фітнес-центри, заклади культури;
- прийом нових змін у дитячі табори;
- обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більш ніж 100 людей.

У червоній зоні (+ обмеження помаранчевої) забороняється:
- робота громадського транспорту;
- відвідування закладів освіти;
- діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Перетин кордону: з країн «зеленої зони» потрібен тільки страховий поліс. Для країн з «червоної зони» потрібен поліс + самоізоляція на 14 днів або ПЛР-тест.

Регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна одна з таких ознак:

1. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків.

2. Середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менш ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.

3. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11 відсотків.

4. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10 відсотків.

5. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 застосовується у разі реєстрації понад восьми випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів.

Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

Перехід регіону з однієї в іншу зону можливий за умови, коли 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного з визначених показників. Обмеження діятимуть на всіх рівнях, включаючи "зелений". Серед обов’язкових вимог - носіння масок у громадських місцях, проведення масових заходів лише за умови перебування не більш ніж 1 особи на 5 м кв., заповненість кінотеатрів - не більш, ніж на 50%, перевезення пасажирів тільки на місцях для сидіння. Найбільш жорсткий карантин буде діяти в “червоній зоні”.

З 1 вересня 2020 року в Україні відкриються всі школи. Однак, якщо епідеміологічна ситуація в районі не буде задовольняти вимогам МОЗ, освітні заклади будуть змушені закрити на карантин. Закривати школи будуть тільки в районах «червоної зони» – де високий показник захворюваності на атипову пневмонію.

В Україні розпочнеться поступове залучення глядачів на футбольні матчі за умов дотримання низки карантинних вимог. Основними вимогами є: заповнення секторів стадіону глядачами не більш ніж на 25 %, дотримання соціальної дистанції, забезпечення наявності дезінфекторів на стадіонах, проведення термоскринінгу на вході.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2481 | Переглядів: 1171Дата публікації: 19:06 31.07.2020