Розглянули питання перерахунку раніше призначених компенсацій за житло учасникам АТО

Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.06.2020 р. № 151 були затверджені показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, розраховані станом на 01.04.2020 р.

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Анастасії Мащенко відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих, осіб з інвалідністю, внутрішньо-переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, сімей загиблих військовослужбовців, інвалідів І-ІІ групи, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов і виплату грошової компенсації.

Під час засідання було розглянуто питання перерахунку раніше призначених компенсацій за належні для отримання жилі приміщення двом особам:

• учаснику бойових дій АТО, внутрішньо переміщеній особі;
  • особі з інвалідністю внаслідок війни (інваліду ІІ групи), учаснику АТО.

Перерахунок здійснювався на підставі Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.06.2020 року №151, відповідно до якого були затверджені показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, розраховані станом на 01.04.2020 р.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2477 | Переглядів: 363Дата публікації: 13:33 29.07.2020