На засіданні було обговорено низку організаційних питань, за участі представників органів місцевого самоврядування, установ та організацій району: поліції, медицини, служби надзвичайних ситуацій, громадських організацій та ін.

Цього року 5-й ювілейний Велодень приурочено до Дня Незалежноті України. Захід заплановано на 22 серпня. Детальнішу інформацію дивіться в афішах, які будуть розміщені в районній газеті «Вісті Водолажчини», на офіційному сайті Нововодолазької районної державної адміністрації та сторінках РДА у мережі Фейсбук найближчим часом.
Альбом: Під керівництвом Андрія Андрєєва відбулась нарада з питань організації Велодня-2020.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2471 | Переглядів: 403Дата публікації: 15:57 27.07.2020