Виїзний прийом у Бірківській селищній раді

Виїзний прийом у Бірківській селищній раді

23 липня голова Нововодолазької районної державної адміністрації Андрій Андрєєвв провів виїзний прийом громадян Бірківської селищної ради, в якому взяли участь Бірківський селищний голова Олег Харченко та депутат районної ради Василь Головешко.

В ході прийому місцевими мешканцями було порушено питання ремонту доріг та неякісного сигналу мобільного зв’язку. По кожному з них голова РДА надав детальні роз’яснення. Стосовно останнього - районною державною адміністрацією буде надіслано звернення до Укртелекому щодо можливості прокладення лінії зв’язку.
По завершенні прийому Андрій Андрєєв обговорив з селищним головою роботу закладів соціальної сфери, благоустрій села та інші важливі питання життєдіяльності громади.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2466 | Переглядів: 551Дата публікації: 15:57 23.07.2020