Вебінари на тему управління відходами

Вебінари на тему управління відходами

Цієї п'ятниці заплановано обговорювати нове законодавство та що, як і коли зміниться в управлінні відходами у регіонах.

Організація Kharkiv Zero Waste розпочинає серію вебінарів "Про відходи для ОТГ"для представників ОТГ і муніципалітетів Харківської області та інших регіонів з тем управління відходами, які реалізуються з метою ознайомлення зі змінами у законодавстві та надання необхідних знань та інструментів для місцевих влад та чиновників задля оптимального застосування і ефективного управління відходами на місцях.

Спікерка - Тетяна Тевкун, експертка команди підтримки реформ Мінприроди розповість про:

- рамковий законопроект про управління відходами. Що  змінюється і як це вплине на громади. Загальні положення

- розширену відповідальність виробників та яким чином вони будуть  взаємодіяти з органами місцевого самоврядування згідно рамкового законопроекту

Після вебінару експертка відповість на запитання!

Посилання на вебінар з'явиться у четвер , напередодні вебінару на цій сторінці.

Також зареєструватися на вебінар можливо за цим посиланням https://forms.gle/1tXNdYHjthFLCLXKA

Захід проводиться за підтримки Філії Фонду Конрада Аденауера З.О. в Україні

Проект серії вебінарів проходитиме щомісяця протягом липня-грудня 2020 року та має на меті підвищити кваліфікацію та управлінські навички керівників, управлінців в ОТГ Харківської області та інших регіонів України.

Про наступні вебінари буде повідомлено на сторінці організації Kharkiv Zero Waste

Допомогу в організації заходу надає група молодих фахівців ISWA YPG -  молодіжне крило Міжнародної асоціації твердих відходів ISWA

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2463 | Переглядів: 415Дата публікації: 15:25 21.07.2020