Важлива інформація!!!

Важлива інформація!!!

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат.

В ході навчань з управлінням бригади територіальної оборони та її окремими батальйонами територіальної оборони будуть проводитися заняття з бойової підготовки (вогнева, інженерна, тактична, військово – медична) у місцях їх формування та розміщення. Під час проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

Військовозобов’язані, які пройдуть навчальні збори до комплектування бойових військових частин залучатися не будуть, навіть під час можливого оголошення мобілізації, а будуть проходити військову службу лише в підрозділах територіальної оборони (до служби в ООС залучатися не будуть). На час проходження зборів резервісти будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням , якісним харчуванням та речовим майном, їм також  буде забезпечений соціальний пакет та здійснені фінансові виплати, згідно чинного законодавства. По підсумкам навчань кращим військовозобов’язаним будуть присвоєні чергові військові звання.

Військовозобов'язані, які ухиляються від навчальних зборів  будуть притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності, згідно положень Кодексу України про адміністративні правопорушення та  Кримінального Кодексу України.

Керівники або інші відповідальні за військово-облікову роботу посадові особи підприємств, установ, організацій, колективних сільськогосподарських підприємств і навчальних закладів, які  на вимогу військових комісаріатів не здійснили сповіщення військовозобов'язаних   про їх виклик у військові комісаріати або перешкодили їх своєчасній явці на збірні пункти будуть притягнені до адміністративної відповідальності.

За інформацією та роз’ясненнями просимо звертатися мешканців міста Харкова та Харківської області до своїх районних військових комісаріатів або до обласного військового комісаріату за адресою: м. Харків вулиця Коцарська, 56, телефони: 712-08-77, 099-161-77-03.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/246 | Переглядів: 61Дата публікації: 14:07 23.08.2018