«Квітуй, Україно, і слався в віках!»

«Квітуй, Україно, і слався в віках!»

В Охоченській сільській бібліотеці проходить показ книжкової виставки «Квітуй, Україно, і слався в віках!» приуроченої Дню Незалежності України.

Саме це свято є визначальним для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею. Взагалі, для того аби щиро любити свою Батьківщину, необхідно знати її історію, державні та національні символи.

Нагадаємо, що вже 27 років поспіль, як Україна виборола свою Незалежність.  Саме 24 серпня 1991 року, продовжуючи  тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада урочисто проголосила Незалежність України та створення самостійної  Держави - України.

Говорити про нашу країну можна нескінченно. Україна – це неозорі простори рідної землі, що тягнуться від Карпат до Чорного моря. Україна – це історія народу, який протягом багатьох років боровся за свою свободу і незалежність. Україна – це рідна мова, яка стала однією з наймилозвучніших мов світу. Україна – це наша Батьківщина. Тож, бережімо і цінуймо її, бо то є  наша свята українська мати.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/245 | Переглядів: 60Дата публікації: 13:19 23.08.2018