Володарі фінансів, повелителі дебетів-кредитів, зі святом - Днем бухгалтера!

Володарі фінансів, повелителі дебетів-кредитів, зі святом - Днем бухгалтера!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

Цей день відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району та держави загалом.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо  розвитку та процвітання Нововодолажчини.

Професія бухгалтера вимагає від кожного з вас відповідальності, сумлінного ставлення та відданості справі. Переконаний, що саме завдяки цим чеснотам ви досягнете нових успіхів.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани.

З повагою, Андрій Андрєєв

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2447 | Переглядів: 279Дата публікації: 08:24 16.07.2020