Ключі від авто для АЗПСМ с.Караван

Ключі від авто для АЗПСМ с.Караван

Надання якісних медичних послуг у сільській місцевості - завдання не з простих.

Велика територія обслуговування, кілометри бездоріжжя, а нерідко і обмеженість у часі - фактори, від яких так чи інакше залежить життя та здоров’я людини.
Зважаючи на це, Старовірівською сільською радою за кошти громади був придбаний автомобіль Renault Duster для потреб КНП "Центр первинної-медико санітарної допомоги Нововодолазького району", а саме для АЗПСМ с.Караван.
Сьогодні, 14 липня, відбул
ася передача ключів від нового автомобіля. У заході взяли участь голова районної ради Світлана Ротач, заступник голови районної державної адміністрації Анастасия Мащенко, голова Старовірівської ОТГ Микола Біндус, староста Караванського старостинського округу Сергій Пасько, головний лікар Центру ПМСД Нововодолазького району Роман Єгоров, сімейний лікар Анастасія Казначеєва, мешканці громади.

Альбом: Ключі від авто для АЗПСМ с.Караван
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2444 | Переглядів: 343Дата публікації: 15:35 14.07.2020