Виїзні прийоми голови РДА тривають

Виїзні прийоми голови РДА тривають

Андрій Андрєєв продовжує здійснювати виїзні прийоми громадян, в ході яких ближче знайомиться з нагальними потребами мешканців району та сприяє їх вирішенню.

Цього разу Андрій Валентинович відвідав Охоченську сільську раду. В ході прийому до керівника РДА звернулись місцеві жителі з приводу ремонту дороги, вирубування аварійних дерев, ремонту даху сільського будинку культури та земельних питань.  На коже з них надано роз’яснення щодо порядку вирішення та взято на контроль.

По завершенні прийому Андрій Андрєєв обговорив з сільським головою  Віталієм Шестаковим й інші нагальні питання: роботу закладів соціальної сфери, благоустрій села та інше.

Альбом: Виїзні прийоми голови РДА тривають
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2435 | Переглядів: 319Дата публікації: 15:35 10.07.2020