Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Для послаблення карантину нам необхідна стала динаміка. Олексій Кучер
Для послаблення карантину нам необхідна стала динаміка. Олексій Кучер

Поділитися новиною:

Для послаблення карантину нам необхідна стала динаміка. Олексій Кучер

Харківщина знов увійшла до переліку регіонів, які відповідають параметрам, визначеним МОЗ для послаблення карантину.

Про це голова ХОДА повідомив 6 липня під час пресконференції. Він нагадав, що під час останнього засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки вирішили дозволити визначатися щодо зняття чи посилення карантинних обмежень КТЕБам на місцях (у районах та містах обласного значення).

«Це адекватне рішення, адже один район не може залежати від іншого», - сказав Олексій Кучер.

Голова ХОДА зазначив, що на даний час Харківщина входить до переліку областей, де можливе пом’якшення карантину - згідно з параметрами, які визначило МОЗ, але водночас область поки не послаблюватиме обмежування.

«Позиція сьогодні така: станом на понеділок поки послаблення не відбудеться. Нам необхідна стала динаміка і закріплення тих критеріїв, які є важливими, - відзначив Олексій Кучер. - Після стабілізації ситуації будемо приймати рішення щодо можливості послаблення по всій області».

За інформацією голови ХОДА, ситуація у медичних закладах області контрольована.

«Зараз за медицину відповідає Тарас Пастух, я підписав відповідне розпорядження, і вже в суботу він разом з в.о. директора Департаменту охорони здоров’я відвідав обласну інфекційну лікарню. Вони в захисних костюмах пройшли всі палати, - зазначив голова ХОДА. - Як мені було повідомлено, ситуація повністю контрольована, напруження знято. Напруження відбувалось через переповненість реанімаційного відділення».

Станом на сьогодні, за словами Олексія Кучера, кількість місць у реанімації обласної інфекційної лікарні збільшена з 12 до 18.

«Зараз також розглядається можливість відкриття понад 100 ліжок у дитячій інфекційній лікарні, - повідомив голова ХОДА. – Після оформлення документів її буде максимально залучено до лікування пацієнтів з коронавірусом».

Довідка. Станом на 6 липня 2020 року в Харківській області зареєстровано 3734 випадки підозр на COVID-19, з них 2371 підтверджений випадок коронавірусної хвороби COVID-19, 1156 випадків спростовано, залишаються під підозрою 207 осіб (з них 168 госпіталізовані, інші – на самоізоляції), 1225 осіб одужали, 94 померли.

 

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2422 | Переглядів: 395Дата публікації: 14:28 06.07.2020