Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У рамках «Великого будівництва» в області відремонтують прийомні відділення 15 лікарень
У рамках «Великого будівництва» в області відремонтують прийомні відділення 15 лікарень

Поділитися новиною:

У рамках «Великого будівництва» в області відремонтують прийомні відділення 15 лікарень

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер на пресконференції 6 липня.

Він наголосив, що реалізація програми Президента України «Велике будівництво» є пріоритетом для керівництва області. Роботу в межах програми проводять за декількома напрямками. Перший з них – це так звана програма «5 5 5», яка передбачає завершення в 2020 році будівництва та реконструкцій у 5 дитсадках, 5 школах та на 5 спортивних об’єктах. Другий напрям – це ремонти доріг.

«Ми відповідаємо за ремонти місцевих доріг, за державні – «Укравтодор». Щодо місцевих доріг, тут я з гордістю хочу повідомити, що Харківська область є лідером. Ми бачимо, що маємо можливість завершили будівництво всіх 24 об’єктів до 1 серпня 2020 року. Якщо ми виконаємо цей план, зможемо отримати додаткове фінансування», - сказав голова ХОДА.

Він також повідомив, що цього року при ремонті місцевих доріг в області була зекономлена рекордна сума грошей.

«Ми маємо економію по всіх об’єктах 90 млн грн. Це велика сума, і ця сума зараз уже спрямована на ремонт доріг, які не входили в попередній перелік. За попередніми даними, є ділянки доріг, які ми, не поступаючись якістю, зробили найдешевшими в Україні. Кілометр дороги в Печенізькому районі нам обійшовся в 8,9 млн грн. Це найнижча вартість в Україні», - відзначив голова ХОДА.

Третій напрям «Великого будівництва», що реалізується на Харківщині, - це ремонт приймальних відділень у 15 лікарнях.

«У нас запланована для ремонту найбільша кількість приймальних відділень: 12 – в опорних лікарнях у районах області та 3 - у місті Харкові», - повідомив Олексій Кучер.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2418 | Переглядів: 372Дата публікації: 11:51 07.07.2020