Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Протягом двох місяців на Харківщині ліквідували майже пів тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ
Протягом двох місяців на Харківщині ліквідували майже пів тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ

Поділитися новиною:

Протягом двох місяців на Харківщині ліквідували майже пів тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ

Такі дані навів голова ХОДА Олексій Кучер під час пресконференції 6 липня.

«Ще в травні під час спільної наради з головами районних державних адміністрацій я поставив завдання ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища на території районів, - повідомив Олексій Кучер. - Тривалий час проводилась робота, і станом на сьогодні ми маємо 493 ліквідованих сміттєзвалища. Найбільша кількість - у Балаклійському (145), Вовчанському (118) та Барвінківському (99) районах».

Олексій Кучер зазначив, що також надав доручення Державній екологічній інспекції щодо перевірки санітарно-екологічного стану територій районів Харківської області. За цей час проведено 10 перевірок, і за порушення вимог поводження з відходами притягнуто до адміністративної відповідальності (оштрафовано) 23 посадові особи органів місцевого самоврядування. За забруднення та псування сільськогосподарських земель до відповідальності притягнуто 11 посадових осіб органів місцевого самоврядування та 31 громадянина.

Також голова області зупинився на питанні незаконного вирубування лісів. За його інформацією, з початку 2020 року на території Харківської області 31-й особі повідомлено про підозру в незаконному вирубуванні деревини. Найбільш критичною залишається ситуація в Ізюмському районі.

«Сьогодні відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів, де я досить жорстко поставив це питання. На мій погляд, деяких місцевих керівників необхідно звільнити, - відзначив Олексій Кучер. – Нещодавно призначено нового начальника обласного лісництва, і йому поставлено завдання відстежувати ситуацію, я рекомендував звернути особливу увагу на керівника Ізюмського лісгоспу, і цей лісник одразу захворів».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2417 | Переглядів: 295Дата публікації: 11:50 07.07.2020