Дорога у с.Ватутіне (під'їзд до села) взята на баланс ДП "Дороги Харківщини"
Дорога у с.Ватутіне (під\

Дорога у с.Ватутіне (під'їзд до села) взята на баланс ДП "Дороги Харківщини"

Раніше дорога С212136 (під'їзд до села Ваутіне) не мала балансоутримувача і, як наслідок, не ремонтувалась роками

Завдяки співпраці Нововодолазької районної державної адміністрації Нововодолазької районної ради, Харківської обласної державної адміністрації, Державного підприємствао "Дороги Харківщини" та Служби автомобільних доріг у Харківській області, дорога С212136 (під'їзд до села Ваутіне) внесена до переліку доріг загального користування місцевого значення Харківської області та взята на баланс ДП "Дороги Харківщини".

За інформацією даного підприємства, вищезгадана ділянка дороги найближчим часом буде відремонтована! Роботи планують провести до кінця літа.

Альбом: Дорога у с.Ватутіне (під'їзд до села) взята на баланс ДП "Дороги Харківщини"
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2409 | Переглядів: 146Дата публікації: 07:21 04.07.2020