Посилити контроль за дотриманням карантинних заходів

Посилити контроль за дотриманням карантинних заходів

Таке рішення прийнято під час засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Нововодолазького району 3 липня, що відбулось під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва.

Регіональною комісією з питань техногенної та екологічної безпеки, засідання якої відбулось у режимі відеоконференції 3 липня, ухвалено надати змогу на місцях вирішувати, посилювати чи послаблювати карантинні заходи.

Враховуючи той факт, що в районі й надалі реєструються нові випадки, місцева комісія з питань ТЕБ та НС винесла рішення: посилити контроль за дотриманням карантинних заходів у Нововодолазькому районі.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2408 | Переглядів: 182Дата публікації: 15:53 03.07.2020