Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошуємо на навчання до Національної академії сухопутних військ
Запрошуємо на навчання до Національної академії сухопутних військ

Поділитися новиною:

Запрошуємо на навчання до Національної академії сухопутних військ

Запрошуємо на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного — провідного вищого військового навчального закладу України!

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного — вищий військовий навчальний заклад Міністерства оборони України, який здійснює підготовку військових фахівців і студентів з вищою освітою за спеціальностями відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу за ступенями вищої освіти бакалавр та магістр командного, інженерного та гуманітарного фаху для механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ і артилерії, артилерійської розвідки а також фахівців морально-психологічного забезпечення та музичного мистецтва.
 
Фінансування підготовки фахівців у Академії здійснюється за рахунок видатків державного бюджету (за державним замовленням) та за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Форма навчання — денна та заочна.
 
Навчально-виховний процес забезпечує досвідчений науково-педагогічний склад та сучасна навчально-матеріальна база, яка включає понад 200 спеціалізованих аудиторій, навчально-тренувальні та спортивні комплекси і споруди, бібліотеки, польову навчальну-матеріальну базу, яка відповідає державним ліцензійним вимогам з підготовки військових та цивільних фахівців.
 
Національна академія сухопутних військ гармонійно поєднує традиції класичної європейської та вітчизняної військової школи, творче застосування сучасного досвіду підготовки військових фахівців передових країн світу, високу динаміку розвитку власної навчально-матеріальної бази і науково-педагогічного потенціалу.
 
До складу Академії входять: 3 факультети (факультет бойового застосування військ, факультет ракетних військ і артилерії, факультет підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення), Інститут морально-психологічного забезпечення, Військовий коледж сержантського складу, Навчально-науковий центр мовної підготовки, Науковий центр Сухопутних військ, навчальні центри та військові частини забезпечення. Діє ад’юнктура за науковими спеціальностями 255 — озброєння та військова техніка та 032 – історія та археологія.                                                       
 
Довідки за телефонами: 0954695551 Євген Олексійович, 0994247020 Максим Анатолійович
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2407 | Переглядів: 713Дата публікації: 13:44 03.07.2020