Обласний штаб перевірив готовність Коломацького, Краснокутського та Нововодолазького районів до опалювального сезону

2 липня відбулось чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Захід пройшов під керівництвом заступника голови ХОДА Руслана Тихонченка.

За інформацією голови Краснокутської РДА Юрія Раїни, у районі функціонує 5 котелень, з яких уже підготували до опалювального сезону 2 або 40%. Також з 4 км запланованих теплових мереж підготовлено 1,6 км, або 40%.

У Нововодолазькому районі технічно підготовлено 7 котелень з 16 (44%), та 2,23 км з теплових мереж з 3,78 км (66%).

Керівництво Коломацького району зазначило, що в районі заплановано заготовити 15 т твердого палива (вугілля), заготовлено 3 т (або 33%).

Крім цього, за рахунок коштів з державного бюджету заплановано придбання в липні 12,4 кубометри дров, що задовольняє потребу в повному обсязі.

Заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко відзначив, що надважливим питанням є підготовка соціальної інфраструктури до осінньо-зимового періоду.

Також члени штабу обговорили питання стану та ремонту місцевих доріг, підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2403 | Переглядів: 182Дата публікації: 17:20 02.07.2020