Основним напрямком діяльності комбінату є переробка м`яса і виробництво різноманітної м`ясної продукції.

Разом із власником підприємства – Романом Золотьком обговорили питання діяльності підприємства, плани розвитку та загалом ситуацію на виробництві. Окрім того, головний технолог підприємства ознайомила керівництво РДА з виробничими процесами та продукцією комбінату.

Слід зазначити, що довготривала робота на м’ясному ринку вже дозволила підприємству завоювати стійку репутацію надійного виробника, який дбає про якість продукції, що реалізується як у фірмових магазинах підприємства, так і в мережах супермаркетів, пунктах громадського харчування та інших відповідних місцях.

За результатами діяльності комбінат неодноразово був удостоєний подяк та грамот. До речі МК «РІАЛ» у числі перших підприємств м’ясної продукції на території нашої держави отримав сертифікат відповідності системи управління якості вимогам міжнародного стандарту.

Уже 12 років продукція даної торгової марки радує споживачів різноманіттям продукції, тим самим роблячи внесок у економічне зростання та добробут Нововодолажчини і держави в цілому.

Альбом: Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв здійснив робочу поїздку на МК «РІАЛ».
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2400 | Переглядів: 182Дата публікації: 11:00 02.07.2020