«В усіх тисячоліттях і віках, нехай святиться слово Україна!»
«В усіх тисячоліттях і віках,

нехай святиться  слово Україна!»

«В усіх тисячоліттях і віках, нехай святиться слово Україна!»

«Свою Україну любіть, Любіть її… Во время люте, В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть». Т. Шевченко

27 років тому,  у серпні 1991 р. в Україні відбулася подія, яка ознаменувала собою початок нової ери в історії нашої держави. У день, коли було проголошено Акт незалежності України, здійснилася найзаповітніша мрія всіх поколінь українського народу, а 24 серпня стало найважливішою датою в Україні і відзначається, як національне свято – День Незалежності України.

4 вересня 1991 р. над куполом будинку Верховної Ради замайорів національний синьо-жовтий український прапор, а 28 січня 1992 р. він отри­мав статус державного. 15 січня 1992 р. державним гімном України стала музика композитора М. Вербицького на слова П. Чубинського «Ще не вмерла Україна…».  19 лютого 1992 р. Верховна Рада затвердила  тризуб як малий герб України. Національна символіка перетворилася на державну.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України  у читальному залі  Нововодолазької центральної  районної бібліотеки експонується виставка «В усіх тисячоліттях і віках, нехай святиться слово Україна!». На виставці представлено літературу з історії України, яка розповідає про тернистий шлях української нації до самовизначення, про права та обов’язки людини в Україні, та легендарних постатей нашої країни.

Альбом: «В усіх тисячоліттях і віках,

Альбом: «В усіх тисячоліттях і віках,

нехай святиться  слово Україна!»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/239 | Переглядів: 64Дата публікації: 14:12 22.08.2018