Призначено грошову компенсацію на придбання житла

Призначено грошову компенсацію на придбання житла

Призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення особі з інвалідністю ІІ групи, який брав участь у бойових діях на території інших держав.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих, осіб з інвалідністю, внутрішньо-переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, сімей загиблих військовослужбовців, інвалідів І-ІІ групи, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов і виплату грошової компенсації.

На порядок денний було винесено питання про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особі з інвалідністю ІІ групи, який брав участь у бойових діях на території інших держав.

До управління соціального захисту населення надійшла заява особи з інвалідністю ІІ групи, мешканця с. Мокра Рокитна, про виплату грошової компенсації на придбання житла згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей».

Розглянувши заяву та подані документи, комісія винесла рішення: призначити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення особі з інвалідністю ІІ групи, який брав участь у бойових діях на території інших держав. Сума компенсації включає  витрати, пов’язані з купівлею житла, оформленням права власності на житло та сплату передбачених законом податків і зборів.

Альбом: Призначено грошову компенсацію на придбання житла
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2386 | Переглядів: 425Дата публікації: 13:15 30.06.2020