Голова районної державної адміністрації продовжує здійснювати робочі візити по підприємствам Нововодолазького району.

Разом з директором товариства – Яном Поплавським обговорили питання діяльності підприємства, плани розвитку, внесок у підвищення добробуту громад, на території яких розташоване підприємство,  та подальшу співпрацю з районною державною адміністрацією.

Альбом: Андрій Андрєєв відвідав ТОВ «Агроком Нова Водолага», що спеціалізується на переробці олійних культур.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2369 | Переглядів: 234Дата публікації: 13:17 26.06.2020