Виїзний прийом голови РДА у селі Просяне

Виїзний прийом голови РДА у селі Просяне

Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв продовжує здійснювати виїзні прийоми громадян, в ході яких ближче знайомиться з нагальними потребами мешканців району та сприяє їх вирішенню.

Сьогодні Андрій Валентинович приймав жителів Просянської сільської ради. Найактуальнішою темою звернень був стан доріг, зокрема, під’їзду до села Лихове та дороги, що сполучає села Новопросянське та Знам’янка.

Серед інших звернень – проблематика автобусних перевезень, заміна дерев’яних електричних опор на залізобетонні та проведення вуличного освітлення.

Всі порушені питання в ході конструктивного діалогу були детально проаналізовані. На деякі з них - надано роз’яснення щодо порядку вирішення. Решта також будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців, і перебуватимуть на особистому контролі голови РДА.

Альбом: Виїзний прийом голови РДА у селі Просяне
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2364 | Переглядів: 226Дата публікації: 11:54 25.06.2020