До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності району, які здійснюють діяльність у сфері громадського харчування та торгівлі на ринках!

Районна державна адміністрація доводить до Вашого відома та використання в роботі постанови Головного державного санiтарного лiкаря України:

-вiд 02 червня 2020 року №32 «Пpo внесення змін до Тимчасових рекомендацiй щодо організацiї протиепiдемiчних заходiв у закладах громадського харчування на перiод карантину у зв'язку з поширенням короновiрусної хвороби (COVID-19)»;

- вiд 06 червня 2020 року №34 «Про затвердження Тимчасових рекомендацiй щодо органiзацiї протиепiдемiчних заходiв з торгівлі на ринках на перiод карантину у зв'язку з поширенням кopoновipycної хвороби     (COVID -19)».

Приєднані документи:

Постанова 32 Постанова 34
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2356 | Переглядів: 77Дата публікації: 10:15 10.06.2020