Рятувальники попереджають про небезпеку пожеж у природних екосистемах!

Рятувальники попереджають про небезпеку пожеж у природних екосистемах!

Спекотна погода та відсутність достатньої кількості опадів у більшості областях України створює передумови для виникнення численної кількості пожеж в екосистемах.

Шановні громадяни!

Зважаючи на збільшення кількості загорянь, Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у природних екосистемах!

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2353 | Переглядів: 106Дата публікації: 11:17 23.06.2020