Зі святом, шановні держслужбовці!

Зі святом, шановні держслужбовці!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні державні службовці Нововодолажчини !

Щиро вітаю вас з професійним святом!  Сумлінна  праця на благо держави і народу в усі часи вважалася почесним  обов’язком. Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень у нашій державі, благополуччя людей, їх ставлення до влади. Тож нехай з вами поруч завжди будуть щирі однодумці та колеги, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні професійного обов’язку.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

З повагою – Андрій Андрєєв

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2350 | Переглядів: 193Дата публікації: 21:37 22.06.2020