Відбулось засідання Координаційної ради у справах дітей
Відбулось засідання  Координаційної ради у справах дітей

Відбулось засідання Координаційної ради у справах дітей

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Анастасії Мащенко відбулось засідання Координаційної ради у справах дітей.

Під час заходу розглянули питання організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей під час літніх канікул пільгових категорій; соціально – правового захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; взаємодію суб’єктів  соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю щодо своєчасного виявлення сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, та із ризиками порушення прав дітей серед внутрішньо переміщених осіб.

Кожне з цих питань перебуває на контролі керівництва районної державної адміністрації.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2344 | Переглядів: 208Дата публікації: 15:38 22.06.2020