Коментар голови РДА з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Цей день закарбувався в історії нашого краю трагічною сторінкою.

Шановні земляки!

У цей день ми згадуємо всіх, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концтаборах та катівнях, хто жертвував своїм життям задля того, аби наша Вітчизна стала вільною. Ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у смертельному двобої з фашистськими агресорами, чиї братські могили розкидані по українській землі і по всьому світу. Вони віддали свої життя в ім'я миру і свободи нашої Батьківщини.

На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь. Наш народ буде вічно пам'ятати, якою ціною заплатила країна за свою незалежність, за Велику Перемогу.

У цей скорботний день віддаймо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя в боротьбі за перемогу

Андрій Андрєєв

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2340 | Переглядів: 216Дата публікації: 20:46 21.06.2020