Зі святом, дорогі працівники медичної галузі!

Зі святом, дорогі працівники медичної галузі!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри - всі працівники системи охорони здоров’я Нововодолажчини!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю, для якої завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви - запорука нашого здоров'я і рятівники у найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Тож нехай у ваших домівках завжди панують мир і злагода. Міцного здоров’я, благополуччя та добра вам і вашим рідним!

З повагою, Андрій Андрєєв

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2335 | Переглядів: 162Дата публікації: 07:45 21.06.2020