Питання підготовки до збору врожаю обговорили під час наради

Питання підготовки до збору врожаю обговорили під час наради

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва відбулась нарада з сільськогосподарськими підприємствами району та головами місцевого самоврядування.

На порядку денному було розглянуто питання підготовчих робіт до  збору врожаю основних сільськогосподарських культур (пшениця, кукурудза, соняшник, жито, ячмінь тощо); обробка посівів агрохімікатами у літній період та взаємодія із бджолярами; обговорення проєкту «Створення онлайн-платформи для реалізації продукції малими та середніми фермерами»; організація та проведення робіт з обкошування трави (карантинного бур’яну) поблизу полів та доріг; охорона та збереження земель природно-заповідного фонду.

Альбом: Питання підготовки до збору врожаю обговорили під час наради
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2334 | Переглядів: 190Дата публікації: 11:39 19.06.2020