У «Бузку» презентують збірку спогадів колишнього в’язня фашистських концтаборів Ігора Малицького

Книга була надрукована за допомоги голови ХОДА Юлії Світличної.

Видання під назвою «Тернистий путь» накладом у 1500 екземплярів стало першим окремим виданням спогадів нашого земляка Ігоря Федоровича Малицького. Під час Другої світової війни Ігор Малицький був ув’язнений по черзі в кількох концтаборах (Терезін, Аушвіц, Маутгаузен, а потім його філія «Лінц 3»). Сьогодні він - відомий антифашистський діяч, голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору, колишніх в'язнів фашистських концтаборів.

Презентація збірки спогадів Ігоря Малицького відбудеться 22 серпня о 13:00 в ІВЦ «Бузок» (вул. Сумська, 25).

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/233 | Переглядів: 47Дата публікації: 09:39 22.08.2018