Обговорили питання співпраці району та об'єднаних територіальних громад у питаннях соцзахисту населення
Обговорили питання співпраці району та об\

Під керівництвом Андрія Андрєєва відбулась нарада щодо співпраці управлінь соціального захисту населення району та об’єднаних територіальних громад

За запрошенням голови районної державної адміністрації в нараді взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА та обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, голова районної ради, керівницво об'єднаних територіальних громад та управлінь соціального захисту населення району та ОТГ.

Під час засідання розглянули питання організації прийому громадян з приймання та опрацювання документів з метою визначення права на надання адміністративних послуг соціального характеру в об’єднаних територіальних громадах Нововодолазького району; впровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та об’єднаними територіальними громадами району; фінансування пільг з послуг зв’язку згідно чинного законодавства за рахунок місцевих бюджетів.

Альбом: Обговорили питання співпраці району та ОТГ в питаннях соцзахисту населення
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2329 | Переглядів: 566Дата публікації: 16:11 18.06.2020